Hygiena prostředí

Podle tradičního čínského učení je čistota v domě či bytě zárukou pozemského štěstí. Ať už tomu věříme nebo ne, pokud máme v domě čisto a uklizeno, tak nějak se nám lépe dýchá, cítíme se svěžeji a plní energie. Ne nadarmo se říká, že provádíme-li úklid v našem domě, provádíme ho i v naší mysli.
Pokud se chceme řídit výše zmiňovaným heslem a pustíme se do opravdu generálního úklidu, brzy narazíme na špínu a nečistoty, které běžným čistícím prostředkům svěřepě odolávají. Jedná se především o mastnoty, usazeniny, vodní kámen, zaschlé skvrny, saze a ostatní odolné nečistoty vzniklé při běžném provozu domácnosti, dílny, průmyslu či potravinářském provozu. Velmi účinným a univerzálním prostředkem na odstranění skvrn je např. víceúčelový čistič a odmašťovač Faren 100 USI. Odmašťovač 100 USI spolehlivě zlikviduje jakékoliv nečistoty, nenapadá kovy, plasty ani žádné další povrchy. Zvládně vyčistit i silně znečištěné motory! Velmi dobře se uplatní např. v průmyslu při čištění a odmašťování strojů, železných dílů a různých mechanismů, v domácnostech, při kempování nebo v potravinářském provozu. Pro sklo a keramiku krbů se výborně hodí čistící prostředek Fireglass, který během několika minut odstraní i ty nejnáročnější smogové šmouhy, spečeniny sazí a tuků a to vše bez zanechání jakékoliv mastnoty. Nesnáze s vodním kamenem vám pomůže vyřešit unikátní odstraňovač vodního kamene z vodovodních baterií obsahující kyselinu citrónovou, která je vysoce účinná při odstraňování anorganického depozitu (cement, rez, vodní kámen..) a zároveň ošetřovaný povrch nepoškodí. Velkou novinkou je ovšem kapalný konvertor rzi, který řeší problém koroze zcela revolučním způsobem. Přípravek ošetřovaný povrch pasivuje a přeměňuje korozi na stabilní organický kov. Železo tak nevyžaduje další ošetření a je připraveno k dalšímu natírání.
Hledáte-li vysoce účinné přípravky pro specifické použití jako je např. odstranění kávových usazenin z kávovarů, použití speciálně pro různá odvětví (potravinářský nebo průmyslový provoz) a nebo čistící prostředky univerzální, vše najdete na jednom místě – na našich stránkách e-shopu .

Zobrazuji všechny 2 výsledky