Čištění kávovarů

Do kaváren a cukráren chodíme často také proto, že si chceme pochutnat na opravdu dobré kávě. Pokud doma nevlastníme kávovar, tak výtečnou kávu jako v kavárně doma prostě udělat nedokážeme. Pravá káva není to, že horkou vodou zalejeme kávový prášek v hrnku. Pravá a dobrá káva se připravuje ve speciálních kávovarech, ve kterých můžeme připravit výbornou kávu na různé způsoby.
Používání kávovaru ať už doma nebo v restauračním provozu s sebou také přináší pravidelnou údržbu a čištění. Jak všichni víme, káva má silné barvící účinky a proto je nutné kávovar pravidelně čistit od kávové sedliny a zbytků kávy. Firma Faren vyvinula opravdu účinný odstraňovač kávových usazenin BREAK. Tento přípravek má kapalnou formu a je ideální pro odstraňování všech forem karbonických usazenin z pákových kávovarů. Použitím přípravku na čištění kávových usazenin není potřeba další mechanické čištění, výborného výsledku dosáhneme již po několika vteřinách působení. Je univerzální. Můžeme ho použít jak pro čištění trysek, hlav, držáků filtrů, tak na jiné povrchy v kuchyni, které potřebujeme odmastit ( pečící trouby, grily, digestoře, sporáky…). Přípravek BREAK je hygienicky nezávadný a splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost v potravinářských provozech.
Spolu s odstraňovačem kávových usazenin se na údržbě kávovarů a varných konvic zásadně podílí víceúčelový odstraňovač vodního kamene Faren DESCALER. Vodní kámen je příčinou mnoha nefunkčních spotřebičů v domácnosti. Odstraňovač vodního kamene DESCALER účinně odstraní vodní kámen také z parních trub, praček, žehliček, sprchových hlav apod. Použitím přípravku DESCALER zvyšujeme životnost spotřebičů a šetříme energii, vynaloženou na jejich provoz.

Zobrazuji všechny 2 výsledky