Ucpaný odpad

Ucpaný odpad se čas od času objeví v každé domácnosti. Voda ve dřezu nebo umyvadle pomalu odtéká a při spláchnutí záchodu začne voda nebezpečně stoupat. To je znamení, že odpad v umyvadle nebo v záchodě je ucpaný. V odpadním potrubí se shromažďují odolné nánosy tuků, bílkovin, škrobů, vlasů, celulózy, vápna, vodního a močového kamene, papíru i hygienických potřeb. Můžete ucpanému odpadu částečně předejít používáním ochranných sítek do umyvadel a dřezů, avšak občasnému ucpání odpadu úplně nezabráníte.
Než se pustíte do demontáže odpadního potrubí, vyzkoušejte nejprve náš vysoce účinný přípravek na rozpuštění ucpávek v odpadech. Odstraňovač ucpaných odpadů Faren MELT je vyroben s vysokou mírou koncentrace kyseliny sírové a inhibitorů koroze, které v několika málo minutách uvolní zanesené potrubí. Přípravek na odstranění ucpaných odpadů nepoškozuje materiály odpadového potrubí, ani těsnění z umělé hmoty či gumy. Díky jeho vysoké účinnosti dokáže rozpustit i hluboce uložené ucpávky překryté vodou ( proteče ).
Při práci s přípravkem Faren MELT nezapoměňtě dbát zvýšené opatrnosti, používejte ochranné rukavice, dostatečně větrejte a vyvarujte se přílišnému přibližování obličeje ke koncentrátu během působení. Uchovávat přípravek mimo dosah dětí je samozřejmostí. Láhev je chráněna dvojitým bezpečnostním uzávěrem.
Přípravek Faren MELT se uplatní nejen v domácnostech, ale i ve všech provozech, kde se používá sanitární keramika a je nutné ji udržovat funkčí a čistou. Přípravek na odstranění ucpaných odpadů vám poskytuje první pomoc při neprůchodnosti potrubí a také šetří peníze za instalatérské služby.

Zobrazuji všechny 4 výsledky