Osobní hygiena

Umytím rukou běžným mýdlem zlikvidujeme až 200 milionu bakterií. Co ale, když narazíme na znečištění, která prostě běžným mýdlem umýt nejdou? Sami jste se s tím už jistě setkali. Jdete opravovat auto a ať už se vám to podaří nebo ne, vrátíte se domů s pořádně špinavýma rukama. Vezmete mýdlo, pustíte teplou vodu a…nic. Jakoby jste to ani nezkoušeli. A co teprve ruce potřísněné lepidlem, inkoustem nebo silikonem a tmelem?
Každý domácí kutil nebo zahrádkář by měl mít v zásobě alespoň jednu speciální abrazivní pastu na mytí rukou. Abrazivní gely a pasty dokážou odstranit silně zažranou špínu i bez použití vody! Velký důraz při výrobě přípravků na mytí extrémně znečištěných rukou je kladen na jeho vyvážené složení tak, aby byly schopny důkladně odstranit špínu a zároveň chránit a být šetrné k pokožce rukou.
Abrazivní gel Faren GELOXAN prošel schválením amerického Úřadu pro potraviny a léky a úspěšně odstraňuje všechny typy znečištění. Tento produkt získává tekutost při kontaktu s teplou pokožkou a díky přísadám z pomerančové kúry eliminuje zápachy (olej, benzín, ryby…). GELOXAN je obohacen o výtažky z kokosových ořechů, tudíž ruce chrání a vyživuje. Vysoce účinná abrazivní složka se získává ze dřeva, které se speciálně zpracovává v rostlinnou mouku zbavenou celulózy. Nezpůsobuje poškrábání, ani ucpání odpadů.
Stejně šetrná k pokožce rukou je abrazivní pasta na mytí rukou Faren ROYAL, která je navržena hlavně pro oblast strojírenství, autoservisy, pneuservisy, stavebnictví, tiskárny, domácnosti a jiné činnosti v údržbě. Produkt neobsahuje žádná rozpouštědla, skládá se ze surovin přírodního původu, má neutrální pH a je příjemně parfémovaný.
Zatočte se zažranou špínou na vašich rukou a nechte si ošetřit jejich pokožku abrazivními prostředky na mytí extrémně znečištěných rukou řady Faren.

Zobrazen jediný výsledek