Technické spreje a oleje

Ve všech technických oblastech jako je průmysl, strojírenství, autoservisy, motorismus, údržba aj. se všichni potýkáme s občasnou nebo pravidelnou nefunkčností strojů a jejich selhání, zadrhávání mechanismů a různých zařízení. Aby mechanismy fungovaly tak jak mají, je potřeba je promazávat a čistit od usazeni, nečistot a rzi. Tím, že udržujeme mechanismy a především jejich třecí plochy v bezvadném stavu, prodlužujeme životnost strojů a snižujeme náklady na energii.
Technické spreje a oleje Brunox jsou vysoce kvalitní přípravky se schopností postižená místa vyčistit, namazat a zároveň je chránit proti korozi po dobu několika měsíců. Např. Brunox IX50 konzervační sprej na řetězy je vícefunkční výrobek, který zároveň promazává a chrání proti korozi. Tento mazací prostředek vytváří ochranný film snášející vysokou zátěž a je určen pro náhony, řetězy, lanovody, vodící kolejnice, nářadí, vozidla a přístroje a zařízení různého druhu.
Pro majitele a milovníky starých zbraní je určen Brunox sprej na čištění zbraní, který čistí, maže a chrání všechny kovové součásti, odstraňuje vlhkost a zbytky prachu (výrobek je certifikován zkušebnou armády ČR).
Ochrana proti korozi v extrémních podmínkách, jako je působení déště, větru a slané vody v námořní dopravě, je velmi ztížená právě působením vnějších vlivů. Brunox IX100 konzervační sprej je vyvinut právě pro extrémní a ztížené podmínky. Tento přípravek utvoří voskový ochranný film, který je nelámavý, zůstává kompaktní a vytváří vysoce hodnotnou konzervaci všech kovových částí.
Chcete-li účinně řešit ochranu strojů a mechanismů, pořiďte si technické spreje a oleje od firmy Brunox. V nabídce dále naleznete antikorozní, mazací a čistící TURBO sprej, EPOXY konvertor rzi, přípravek na servis tlumičů a pružin, ochranný mazací prostředek LUBRI-FOOD vhodný do potravinářského průmyslu. Od firmy Faren zde naleznete sprej pro zinkování za studena, zinek pro retušování, ochranný prostředek Faren Galvex před rzí a oxidací, leštenku ocelí aj.

Zobrazen 1. – 12. z 35 výsledků