Rozpouštědla

Rozpouštědla mají široké spektrum využití v mnoha oblastech lidského života. Běžně se rozpouštědla využívají ve strojírenství, v kovoobráběcích dílnách, v sektoru klimatizací, petrolejářském průmyslu, loděnicích, před nátěry všeho druhu – tedy v průmyslu i v domácnostech. Typickým způsobem použití rozpouštědla je odmaštění kovů před nátěry nebo před jejich dalším zpracováním.
Nehořlavé rozpouštědlo Faren ABISOL se vyznačuje účinným rozpuštěním nežádoucích látek bez zanechání jakýchkoliv zbytků. Rozpouštědlo Faren ABISOL se uplatňuje všude tam, kde selhaly všechny pokusy ostatních rozpouštědel. Způsoby použití tohoto druhu rozpouštědla jsou značně flexibilní. Předmět odmaštění lze ponořit přímo do lázně, omývat dynamickým průtokem, vystavit působení par nebo použít v ultrazvukových nádržích. Velmi dobře se osvědčil v oblasti klimatizací.
V potravinářském provozu je naprostou jedničkou alkalický odmašťovač Faren STRONG HAND, který si poradí s vysoce odolnými nečistotami, které se běžně vytváří v potravinářských provozech jako jsou mastnoty, tuky a oleje. Při vysokých teplotách se tuky a oleje spalují a karbonizují a vytváří tak současně s prachem krustu s extrémní přilnavostí. Silná vrstva takových nečistot se velmi těžce odstaňuje, nehledě na riziko vzniku bakterií a plísní. Přípravek účinně odstraňuje jakékoliv nánosy a nezanechává žádné zbytky ani pachy. Produkt je biologicky rozložitelný a nehořlavý, což je jeden ze základních požadavků použití v provozech při vysokých teplotách.
Chcete-li si i vy vyzkoušet účinky rozpouštědla ABISOL nebo odmašťovače STRONG HAND ve vaší dílně, kůlně nebo kuchyni, můžete si objednat menší balení přípravku pro vaši domácnost. Rozpouštědla a odmašťovače Faren vám pomůžou vyhrát nekonečný zápas s nežádoucími látkami a nečistotami.

Zobrazen 1. – 12. z 16 výsledků