Zde si můžete stáhnout v PDF kompletní ceník produktů značky FAREN. 

 Ceník zde

 

Faren Industrie Chimiche s.p.A. vznikla v roce 1969. Nyní je vedoucí společností v oblasti transformace chemikálií s roční produkcí miliony litrů detergentů, rozpouštědel, absorbentů, lubrikantů a technických aerosolů. Sídlo firmy v Solaru, 10 km severně od Milána, zahrnuje administrativní a provozní kanceláře, laboratoře pro vlastní výzkum a řízení výrobyvýrobu a sklady. Celková rozloha firmy je 57000 m2 z toho 32500 m2 plochy je zastřešeno. Výrobní závod patří k nejmodernějším a nejlépe vybaveným v Evropě. Ze skladů o rozloze 13000 m2 se denně odváží stovky tun zboží podle nejmodernějších kriterií logistiky. 

Z této bohaté špičkové produkce vám nyní můžeme nabídnout produkty pro odstraňování ekologických zátěží, produkty pro čištění technologií, výrobky pro catering a wellnes. Máme k dispozici ucelené řady osvědčených produktů, které nám umožní poradit a vyřešit jakýkoliv požadavek našich zákazníků. Naše produkty a naše řešení Vám zpříjemní život.

 

 

Zde si můžete stáhnout v PDF kompletní ceník produktů značky FRE-PRO

 Ceník zde

FRE-PRO je oficiální autorizovaná značka , která v Evropě prezentuje řadu výrobků společnosti FRESHPRODUCTS, LLC z USA – lídra mezi výrobci vysoce kvalitních produktů určených pro profesionální sféru k efektivnímu a zdravotně nezávadnému provonění interiérů.

FRE-PRO představuje řadu produktů vyvinutých na základech ECO FRESH technologie. 

ECO FRESH technologie klade důraz na výrobu produktů složených především z biologicky odbouratelných látek. Výrobky FRE-PRO tedy bez výjimky splňují VOC normy pro USA i Evropu, Samozřejmostí je výroba z recyklovatelných surovin, ohled na minimalizaci spotřeby obalů a odpadů, úsporu energie a efektivitu při výrobě. Řada produktů prezentovavaných pod značkou FRE-PRO je tedy uceleným systémem vonných produktů založených na využití nejpreferovanějších v současnosti dostupných ekologicky příznivých produktů.